TIS یکی از شرکای کارخانجات KNX است

 

کمپانی‌های TIS Smart Home, Ltd. و TIS Control, Ltd. به‌منظور هم‌گام‌سازی دو پروتکل TIS و KNX، ماژول KNX-TIS را طراحی و تولید کرده‌اند. با استفاده از این قطعه هوشمند می‌توان پروتکل KNX را به TIS و برعکس، تغییر کاربری داد.

تمامی محصولات TIS مانند پنل لونا، کلیدهای روشنایی، و دیمرها قابلیت کنترل محرک KNX را داشته و می‌توانند برای مدیریت روشنایی، تغییر شدت نور و سیستم تهویه مورد استفاده قرار بگیرند.

به‌علاوه از پنل KNX می‌توان به‌منظور کنترل سایر رله‌ها، دیمرها، فرستنده‌های مادون‌قرمز، و ماژول‌های HVAC (برای تهویه هوا) استفاده نمود.

ماژول KNX-TIS همچنین شما را قادر می‌سازد از طریق اپلیکیشن TIS، تمامی قطعات KNX را تنظیم و کنترل کنید.

 

تکنولوژی پیشتاز و فراگیر

تعداد برندهای فعال در حوزه خانه هوشمند همه روزه در حال رشد است اما همه قطعات هوشمند اتوماسیون خانه به اندازه‌ای که باید از قابلیت سازگاری با فضاهای مختلف برخوردار نیستند. در راستای ارائه طرح‌های کارآمدی که برای انواع پروژه‌ها مناسب باشد، گروه اتوماسیون TIS به تازگی همکاری خود را با برخی از پروتکل‌های معروف آغاز کرده است.

مبدل BUS-KNX TIS محصولی است که شبکه TIS BUS را برای دسترسی حداکثری و آسان با شبکه پرمشتری KNX اروپا پیوند می‌دهد.

این به آن معنی است که هر ساختمانی در هر جای دنیا باشد قابل هوشمند شدن است. فرقی ندارد به دنبال روشنایی یکپارچه هستید یا دوربین امنیتی و یا ترموستات هوشمند، همیشه می‌توانید به سراغ مجموعه راهکارهای ما بیایید. حتی اگر خانه هوشمند شما با پروتکل KNX کار می‌کند کماکان می‌توانید همه چیز را، از روشنایی و دما گرفته تا قفل‌ها و امنیت خانه، با تکنولوژی TIS کنترل کنید.

این مبدل ضریب هوشی خانه شما را بالا می‌برد؛ حتی اگر کرکره خانه‌تان یکی از محصولات KNX است، هنوز هم می‌توانید آن را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که در هنگام ظهر به طور خودکار تحت پروتکل TIS بسته شود. لازم نیست چندین راهکار بخرید یا برای مدرن کردن خانه خود متحمل هزینه‌های بسیار بالا شوید: با نصب ماژول TIS BUS-KNX تمامی روشنایی، سیستم تهویه، کلیدهای دیواری، پرده‎ها، قفل‌ها، موتورها و.. با هماهنگی کامل اجرا می‌شوند تا در خانه هوشمندتان آسایش و رفاهی ماندگار تجربه کنید.

اما بهبود آسایش کاربر تنها مزیت مبدل TIS BUS-KNX نیست. این راهکار هوشمند به صرفه‌جویی در هزینه‌های گرمایشی، مدیریت انرژی و همچنین ایجاد روتین‌های بهتر کمک می‌کند. بنابراین اگر برای تعطیلات قصد خرید دارید و یا به فکر هدیه‌ برای عزیزی هستید، به یاد داشته باشید که ماژول TIS BUS-KNX هدیه‌ای شگفت‌انگیز برای کسانی است که دوستشان دارید.

 

با تکنولوژی TIS از همه محدودیت ها گذر کرده و با منصفانه‌ترین هزینه خانه خود را هوشمند کنید.
منبع